Valkenswaard (NED) 2021.

Hölle Martin és Osztertág Kristóf képviseli hazánkat a 2021. július 28. és agusztus 2. között Hollandiában, Valkenswaardban megrendezésre kerülő CAI3*-os kettesfogathajtó versenyen. A helyszín otthon ad a négyesfogatok számára a CAIO4*-os Világkupa minősítő kategóriának is.

Start- és eredménylisták: ITT

Hölle Martin megnyerte a kettesfogatok összetett versenyét, miután hibátlan akadályhajtással fejezte be a 3. versenynapot. Osztertág Kristófnak nem sikerült megtartania két nap utáni helyét, az akadályhajtásban 49. helyen ért célba, így összetettben lecsúszott a 19. helyre.

A kettesfogatok maratonhajtás versenyszámában 4. helyen végzett Hölle Martin, míg Osztertág Kristóf 16. helyen ért célba fogatával.

A kettesfogatok CAI3*-os kategóriájának díjhajtását Hölle Martin nyerte Dior és Eppie nevű lovait hajtva 40.72 hp-os eredménnyel. Osztertág Kristóf a 9. helyen zárt, Portos és Pucci összeállítású fogatával 49.58 hp-ot kapott az 5 fős bírói testülettől a 64 hajtót felvonultató mezőnyben.