FEI Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága Lamotte Beuvron 2023 – PAULOVICS ÁGNES ÉS L-GRAPPA WK BRONZÉRMESEK!

ÚJABB ÉREM FEI VILÁGBAJNOKSÁGON MAGYARORSZÁGNAK! PAULOVICS ÁGNES ÉS L-GRAPPA WK VILÁGBAJNOKI BRONZÉRMET SZEREZTEK A 7 ÉVES FIATAL FOGATLOVAK KATEGÓRIÁBAN!

A mai napon került sor az FEI Fiatal Fogatlovak Világbajnokságnak döntőjének második részére. Paulovics Ágnes és L-Grappa WK a díjhajtás döntőt követően a 4. helyről várták a kombinált maratonhajtást. A díjhajtás döntőt 6.21-ponttal a negyedik helyen zárták, alig pár tizeddel lemaradva a dobogós helyezéstől. A vasárnapi kombinált maratonhajtásban egy kiváló kört bemutatva, a harmadik legjobb pontszámot szerezték 6.10-el, így összesítésben a csodálatos bronzérmes helyezést érték el 12.31 ponttal!

Ezzel az eredménnyel, a tavalyi 6 éves korcsoportban szerzett bronzérmet, most a 7 éves korcsoportban „megvédték” és ismét egy kiváló eredménnyel gazdagították hazánkat!
Szívből gratulálunk Paulovics Ágnesnek, L-Grappa WK tulajdonosának Vida Józsefnek és a teljes csapatnak!

Eredmények

A franciaországi Lamotte Beuvron ad otthont az FEI Fiatal Fogatlovak Világbajnokságának október 4-8. között.
Egyedüli magyar indulóként Paulovics Ágnes indul a világbajnokságon két lóval, két korcsoportban. 6 éves kategóriában Grand Shot nevű lovával, 7 éves korcsoportban pedig a tavaly 6 éves kategóriában bronzérmes L-Grappa WK nevű lovával. Sok sikert kívánunk Paulovics Ágnesnak és csapatának!

Startlisták, eredmények és további információ EZEN a linken.